Masallardaki gibi bir güne hazırmısınız?

(0850) 441 4002 info@fatosbas.com

Hakkımda

Fatoş Baş

Makyaj bir sihirdir ve önemli olan dogru noktaları ortaya çıkarabilmektir!
Fatoş Baş

Merhaba, Ben Fatoş Baş,

İlkokul döneminden beri resim yapmaya olan yeteneğimi keşfeden öğretmenlerim ve yakın çevrem önce hobi sonrada iş edinmeme sebepler.Daha sonra makyaja merak sarıp başarılı bir işe dönüştürdüm hayatımın büyük bir alanını kaplıyor diyebilirim sürekli değişen dünyadaki modayı ve makyaja dair her yeniliği takip ediyorum ve  sürekli kendimi güncelliyorum.

Şu an Antalya’da 18 yıldır makyajı profesyonel anlamda iş olarak yapmanın yanında Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden ve yurt dışından makyaj eğitimi için gelen kursiyerlere de akademik anlamda sertifikalı profesyonel makyaj eğitimleri vermekteyim. Bir yıl içindeki projelerimizde de Masterclass eğitimlere ağırlık vereceğiz.

Antalya merkez’de 2009 yılından beri  Hera Kuaför ve Makeup’ın kurucusuyum, 2017 yılında 2. şubemi Antalya Lara’da hizmete açtım.

14 yıldır profesyonel anlamda makyaj eğitimi aldığım yerlerin başında Arap ülkeleri gelmektedir. (Dubai,Lübnan v.s) Makyajın en iyisi olarak otoriteler tarafından kabul görmüş dünyanın en iyi Arap asıllı makeup Samer Khouzami den eğitim alarak mesleğimi zirveye taşıdım.  Bunun yanı sıra Türkiye’de İzmir İstanbul ve Antalya’da Mac eğitimi, Krylon eğitimi, Nars eğitimi aldım.  Yıllarca sayısız makyaj ve yüzlerce gelin makyajı deneyimim oldu.